KONST / Litografier / Färglitografi 15539361
nr 1553 9361
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Komposition. Signerad. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:18:57
28/7 15:39:38
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner